
СКЛЯНКИ НЕРЖАВІЮЧІ СТАНДАРТ V 0,1 Л (12 ШТ) 9693 ABA-OPT
225,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: ID 9693
СКЛЯНКИ НЕРЖАВІЮЧІ СТАНДАРТ V 0,1 Л (12 ШТ) 9693 ABA-OPT
«Купити»
Для консультацій по характеристикам і покупці
телефонуйте +380 (99) 711-23-45— Александр
або пишіть у Viber +380 (99) 711-23-45— Александр
пишіть у Whatsapp +380 (99) 711-23-45— Александр
Характеристики
Бренд — EMPIRE
Модель — Стандарт
Матеріал — Харчова нержавіюча сталь
Діаметр верх — 5,5 см
Діаметр дна — 3,5 см
Висота — 6 см
Об'єм — 0,1 л
Форма — Кругла
Колір — Сталевий
Посудомийна машина — Так
Вид плит — Індукційна
Упаковка — Целофановий пакет
Країна виробник — Індія
Со всем ассортиментом можно ознакомиться на сайте —
СКЛЯНКИ НЕРЖАВІЮЧІ СТАНДАРТ V 0,1 Л (12 ШТ) 9693 ABA-OPT — практичні та довговічні СКЛЯНКИ НЕРЖАВІЮЧІ СТАНДАРТ V 0,1 Л (12 ШТ) 9693 ABA-OPT, виготовлені з харчової нержавіючої сталі. Кругла форма та оптимальні розміри (діаметр верх 5,5 см, висота 6 см) забезпечують зручність використання, а об’єм 0,1 л ідеально підходить для напоїв. Склянки стійкі до нагріву та сумісні з індукційними плитами. Целофанова упаковка дозволяє зберігати та транспортувати продукцію без пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Верхній діаметр | 55 мм |
| Висота | 60 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нижній діаметр | 35 мм |
| Об`єм | 100 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
- Ціна: 225,84 ₴

